HATAY ARSUZ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Arsuz Kaymakamı Sayın Musa SARI ve Arsuz İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan DÖNMEZ İlçemizde görev yapan Beden Eğitimi Öğretmenleri ile değerlendirme toplantısı yaptılar.

Arsuz Kaymakamı Sayın Musa SARI ve Arsuz İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan DÖNMEZ İlçemizde görev yapan Beden Eğitimi Öğretmenleri ile değerlendirme toplantısı yaptılar.

İlçemizde sporun her branşta profesyonel anlamda yürütülmesi ve spor alanında yetenekli çocukların tespit edilerek profesyonel kulüplere ve milli takım elemelerine gönderilebilmesi için Arsuz Kaymakamı Sayın Musa SARI başkanlığında İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Ramazan DÖNMEZ ve İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü Müdür V. Oğuzhan KILINÇ ve şube müdürleri ile ilçemizde görev yapmakta olan tüm beden eğitimi öğretmenlerinin katılımıyla bir toplantı düzenlendi, yapılması gerekenler bir eylem planına bağlandı. Yapılan çalışma ile bundan sonra öğrencilerin ve gençlerin sadece okullar arası müsabakalara değil lisanslı bir kulüp aracılığıyla, lisanslı olarak her branşta faaliyet göstermesi planlandı. İlçe beden eğitimi öğretmenlerinin kendi branşlarında veya antrenörlüğü bulunan branşlarda Takım çalıştırmaları, bunların lisanslarının temini, liglere katılımının sağlanması Ve milli takım seçmelerin takip edilerek katılımlarının sağlanması bir iş bölümüne bağlandı.
Kaymakamlıkca da bu sporculardan maddi durumu iyi olmayanlara gerekli desteğin sağlanacağı ifade edilirken bundan sonra hem arsuz´ un adının Her spor dalında çeşitli başarılarla duyulacağını hem de spora yetenekli çocukların tespit edilerek onların bu alanda kendilerini geliştirmeleri, üniversiteye girmeleri, milli sporcu olmanın imkanlarından faydalanmalarını sağlayacak bir ortam oluşacağı İfade edildi.

05-01-201705-01-201705-01-201705-01-201705-01-201705-01-201705-01-201705-01-2017

Gökmeydan Mahallesi Atatürk Caddesi No160 Arsuz/HATAY - (0326) 643 3806

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.