HATAY ARSUZ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ramazan DÖNMEZ´in 2017 - 2018 Eğitim Öğretim Yılı 1. Dönem Sonu Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ramazan DÖNMEZ´in 2017 - 2018 Eğitim Öğretim Yılı 1. Dönem Sonu Mesajı

Öncelikle bir dönem boyunca gösterdikleri fedakârlık, gayret, azim ve çalışmalardan dolayı tüm yöneticilerimizi, öğretmenlerimizi, öğrencilerimizi ve velilerimizi yürekten kutluyorum.

Sevgili Öğrencilerimiz;

2017/2018 Eğitim Öğretim yılı birinci dönemini tamamladığımız bugün de  öğrencilerimizin karne heyecanını paylaşıyor, tüm öğrenci ve öğretmenlerimize iyi tatiller diliyorum.

Kıymetli meslektaşlarım;

Nesillerimizi yetiştirmek adına özveriyle yürüttüğünüz tüm çalışmalarınızı ve azminizi yürekten destekliyorum.Geleceğimizi inşa etme yolunda ,eğitim adına yaktığınız meşaleyi sonsuza dek taşıyacağınıza yürekten inanıyorum,çalışmalarınızda başarılar diliyorum.

Kıymetli Velilerimiz;

Evlatlarınızın başarılı bir öğrenci olabilmesi kadar iyi bir insan olması ve nitelikli bir insan olarak yetişmesi de bizim için çok önemli. Çocuklarımızın başarılarını sadece karne notlarından ibaret görmemeli, onları davranış ve tutumlarıyla da değerlendirmeli ve her alanda desteklemeliyiz.

Başta yönetici ve öğretmenlerimiz olmak üzere tüm eğitim çalışanlarımıza özverili çalışmaları,velilerimize ise destekleri için teşekkür ediyor, sağlıklı, mutlu bir tatil diliyorum.

Gökmeydan Mahallesi Atatürk Caddesi No160 Arsuz/HATAY - (0326) 643 3806

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.