HATAY ARSUZ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ramazan DÖNMEZ´in YGS´ye Girecek Olan Öğrencilere Başarı Mesajı...

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ramazan DÖNMEZ, 12 Mart 2017 Pazar Günü yapılacak Yükseköğretime Geçiş Sınavı (YGS) öncesinde bir mesaj yayınlayarak, sınava girecek tüm öğrencilere başarı diledi.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ramazan DÖNMEZ´in YGS´ye Girecek Olan Öğrencilere Başarı Mesajı...

YGS’nin eğitim sürecinde öğrenciler için önemli dönüm noktalarından biri olduğunu vurgulayan İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Ramazan DÖNMEZ: "Üniversiteye girişte birinci aşama olan Yükseköğretime Geçiş Sınavı (YGS) 12 Mart Pazar günü yapılacak. Sınava ilçemizden katılacak öğrencilere başarılar diliyorum. Öğrencilerimizin, büyük bir azim ve çabayla hazırlandıkları YGS sınavında başarılı olacaklarına olan inancım sonsuz. Öğrencilerimizin bu uzun sürecin sonunda yaşamlarını şekillendirmek için üniversiteyi kazanması, eğitimlerine mutlu olacakları bir yükseköğretim kurumunda devam etmesi en büyük dileğimdir. Velilerimizden de sonuç ne olursa olsun hem sınav öncesinde hem sınav sonrasında öğrencilerimizin yanında olmalarını temenni ederim. Ayrıca öğrencilerimizin eğitiminde emeklerini ve desteklerini esirgemeyen tüm idarecilerimize, öğretmenlerimize ve öğrencilerimizin ailelerine teşekkür ederim."

Gökmeydan Mahallesi Atatürk Caddesi No160 Arsuz/HATAY - (0326) 643 3806

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.